1,490,000

Vila

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj luxusná rodinná vila situovaná v obci Lúka pri diaľnici D1 smer Trenčín s výjazdom z diaľnice.

Užitková plocha: 1124 m2

Rozmer pozemku: 6260 m2

Stavba je dispozične riešená jemne otvoreným O a poskytuje diskrétnosť pohybu.

Samozrejmosťou je kamerový systém a alarm.

Oplotený štýlovým kovaným plotom.

Vstup:

Elektrická dvojkrídlová brána na diaľkové ovládanie.

Štýlová fontána z lávového kameňa z Bali.

Parkovanie:

Pod pergolou pri vstupe do vily, štvorgaráž s dvomi elektrickými rolovacími dverami.

Vstup: cez malú vstupnú halu, nasleduje vysoká vstupná hala s dvojschodiskom z každej strany.

Dom je situovaný smerom na sever, bazénová a relaxačná časť je otočená na juh, spálňové časti na východ, obývacia a spoločenská miestnosť na západ.

Prízemie domu je rozčlenené na obývaciu, spálňovú a relaxačnú zónu.

Pri vstupe sa nachádza pracovňa opatrená masívnym kazetovým stropom a obložením, krbom, priestrannou miestnosťou, štýlovým obložením, vlastným šatníkom, samostatnou kúpeľňou s WC, bidetom, umývadlom a sprchovacím kútom.

Master spálňa je opatrená samostatnou miestnosťou so šatníkom, spálňou, kúpelňou so samostatne stojacou vaňou, priestrannou dvojsprchou, diskrétne umiestnenou toaletou a bidetom, dvojumývadlom situovanom na sklenenom podstavci.

V zadnej časti spálňového krídla sa nachádza miestnosť na odkladanie topánok, ako aj samostatná miestnosť na práčku a sušičku, toaleta, sprchovací kút, rolldorová skriňa, skrinková zástavba a priestor pre „domácu“ na žehlenie.

Obývací priestor je opatrený krbom, akváriom s morskou vodou, vstavaným barovým pultom a efektnou štukatúrskou prácou na stropoch. Jedálňová časť je oddelená od obývacej sčasti menovaným akváriom, je voľne priechodná, pokračujúca do kuchynskej časti, kde je umiestnená štýlová kuchyňa zhotovená na mieru. „špajza“ za kuchyňou je v nadštandardných rozmerov.

Relaxačná zóna je rozčlenená na zimnú záhradu a bazénovú časť. Bazénová časť disponuje bazénom, parnou saunou a infrasaunou.

Za bazénom odkladací priestor na príslušenstvo. Z bazénu výstup na vnútornú terasu domu alebo na vonkajšiu terasu domu a do záhrady. Bazénová časť vybavená samostatnou toaletou a sprchou.

Vínna pivnica susedí s kotolňou, v ktorej je umiestnená aj kompletná technológia domu.

Spodné podlažie je prepojené priestrannými štýlovými chodbami. Z master kúpeľne, stredného koridora, obývačky, kuchyne, zimnej záhrady a bazéna vstup na vnútornú vyvýšenú zastrešenú terasu, pod ktorou je jazierko. Hlavný koridor disponuje hosťovskou toaletou.

Vrchné podlažie – vstup dvojkrídlovým schodiskom (západ, východ) z kvalitného dreva na mieru.

Západné krídlo disponuje veľkorysou spálňou, terasou, šatníkom, kúpeľňou, spojovacou chodbičkou a obývačkou. Kúpeľňa vybavená vstavaným sprchovacím kútom, vaňou, toaletou, bidetom a umývadlom.

Východné krídlo je identické so západným.

Vila poskytuje komfort mnohočlennej rodine, je vhodná i na podnikateľské účely, pri stavbe boli použité vysokokvalitné materiály. Energetický certifikát vystavený 31. 3. 2021.

Prvý majiteľ.

Prílohy : pôdorys

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií, kontaktujte ma na č. 0948 001 002

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky za : vyhotovenie autorizovanej kúpnej zmluvy [ garantovaný zápis do 20 dní od podania na kataster ], návrh na vklad do katastra, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo.

Podrobnosti

Cena : 1,490,000
Rozloha : 1124 m2
Adresa : Lúka

Nájsť na mape

Get Directions
plevik@axiosreal.sk
  • : plevik@axiosreal.sk
  • : +421948001002
Viac informácií

Súhlasím so spracovaním uvedených údajov.

Compare Listings

Názov Cena Stav Typ Rozloha Účel Počet izieb Počet kúpelní